Sınav notunuzu hesaplamak için özel güvenlik sınavında kaç tane doğru cevap vermeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Biz size bu sorunun yanıtını bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Lütfen butona  tıklayarak hatırladığınız doğru cevapları girin ve sistemimiz size en güncel not sistemi ile hesaplama yapsın!

Eğitimlerimiz

silahli-ozel-guvenlik-gorevlisi-temel-egitimi

Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Temel Eğitimi

Silahlı özel güvenlik eğitimi, ilk defa silahlı özel güvenlik olmak isteyen veya daha önce sınavlara katılmış ancak başarısız olan adayların başvurabileceği bir sertifikalı eğitim türüdür.

Silahlı Temel Özel Güvenlik Eğitimi toplamda 15 işgünü süren, bakanlık onaylı sertifikalı eğitim programıdır.

..

Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Temel Eğitimi

Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi toplamda 2 hafta süren ve bakanlık onaylı sertifikalı eğitim programıdır.

Silahsız özel güvenlik kursuna katılarak, özel güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylara kurumumuzda teorik ve pratik eğitimler verilmektedir.

silahli-ozel-guvenlik-gorevlisi-yenileme-egitimi

Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Yenileme Eğitimi

Silahlı özel güvenlik yenileme eğitimi , daha önce silahlı özel güvenlik sertifikası almış veya silahlı özel güvenlik kimlik kartı olan kişilerin, kimlik bitiş sürelerine en az 6 ay, en fazla 1 yıl kala özel güvenlik kimlik kartı yenileme işlemidir.Yenileme eğitimi, silahlı adaylara verilen 50 saatlik bir eğitim olup, 10 dersten oluşan yenileme eğitimi alan adayların..

silahsiz-ozel-guvenlik-gorevlisi-yenileme-egitimi

Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Yenileme Eğitimi

Silahsız özel güvenlik yenileme eğitimi, daha önce silahsız özel güvenlik sertifikası almış veya silahsız özel güvenlik kimlik kartı olan kişilerin, kimlik bitiş sürelerine en az 6 ay, en fazla 1 yıl kala özel güvenlik kimlik kartı yenileme işlemidir.Yenileme eğitimi, silahsız adaylara verilen 50 saatlik bir eğitim olup, 10 dersten oluşan yenileme eğitimi alan adayların..

hizmet-ici-atis-egitimi

Hizmet İçi Atış Eğitimleri

Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak görev alan bireylerin, her yıl yasal olarak zorunlu alması gereken silahlı özel güvenlik eğitim türüdür. Hizmet içi eğitim atışlarının amacı; görevli silahlı özel güvenlik personelinin silah kullanmasını gerektirecek hallerde güvenliği ve atış becerisini artırarak görevleri esnasında oluşabilecek uygulamadaki aksaklıkları gidermektir..

Silah Farkı Eğitimi

Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi; Silahsız özel güvenlik sertifikasına sahip bireylerin katılabildiği, 4 gün süren, silah teorik eğitimi ve silah uygulama eğitiminden oluşan eğitim türüdür. Eğitim sonrası kursiyerlerimiz Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü denetiminde yapılan 25 soruluk silahlı bölümden oluşan test usulü sınava tabi tutulmakta ve..

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için hemen arayın!

Neden ARC ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM’i seçmelisiniz?

Önceliğimiz Güvenliğiniz sloganıyla uzun yıllardır özel güvenlik sektöründe, Bursa güvenlik şirketleri arasındaki lider konumuyla faaliyet gösteren Arc Güvenlik, siz değerli güvenlik personeli adaylarına en iyi eğitimi, uzman kadrosu ile en uygun şartlarda sunmayı hedefleyerek, sizlerin yeni bir meslek sahibi olmanızı amaçlamaktadır.

Her yıl artan özel güvenlik personeli istihdam olanaklarından sizde faydalanmak isterseniz eğitim talep formunuzu doldurabilir yada telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

#bursa-özel-güvenlik-kursları #bursa-özel-güvenlik-kursu

Eğitim Başvuru Formu

5 + 1 = ?

Bizimle iletişime geçin!