Hizmetlerimiz

Bursa ve çevresi için hizmet vermekte olan firmamız, uzman kadrosu, kaliteli ve güvenilir personelleri ile  3 farklı alanda faaliyet göstermektedir.

“Güvenlik”, “Temizlik” ve “Üretime Destek” hizmetlerini  müşterilerine sunan firmamızın, amiral hizmeti olan güvenlik hizmetleri ile Bursa ve çevresinde  sunduğu hizmet anlayışı ile öne çıkmaktadır.

 • Üretime Destek Hizmetleri

  Firmamız, yoğun rekabetin ve değişimin yaşandığı günümüz iş dünyasında, işletmelerin ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlayarak, daha kaliteli ürün elde etmelerine, kalite/işçilik maliyetlerini düşürmelerine ve proseslerini de etkin bir şekilde yönetmelerine  destek olmayı  amaçlamaktadır..

 • Temizlik Hizmetleri

  Siz değerli müşterilerimize, en iyi temizlik hizmetlerini vermeyi amaç edinen şirketimizin, temizlik alanında faaliyetlerimiz için tıklayınız

Sizde, değerli müşterilerimiz gibi en iyi hizmeti, en uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız hemen bizi arayın!

 • Güvenlik Hizmetleri

  ARC Güvenlik olarak; özel güvenlik noktasında, ihtiyaç duyulan eğitimli personel ihtiyacını karşılayan firmamız; bireysel, kurumsal ve organizasyon güvenlik hizmetleri vermektedir..

 • VIP Koruma Hizmeti

  Politikacılar, sanatçılar, iş adamları, bilim insanları gibi önemli ve kritik pozisyonda bulunan insanlar, her gün yüzlerce tehdit ve risk faktörü altında hayatlarına devam etmektedir. Tehlikeli durumlarla karşılaşma potansiyeli yüksek

 • ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

  Uluslararası fuarların, konserlerin, panayırların, stat ve spor komplekslerinin güvenliğinin sağlanması diğer fiziki ortamlara göre daha zordur. Binlerce kişinin sürekli hareket halinde olduğu bu ortamlarda güvenlik açığının oluşmaması, herhangi bir üzücü olayın yaşanmaması için insan, zaman ve mekân gibi değişkenler iyi hesaplanmalı..

 • SİTE VE KONUT GÜVENLİĞİ

  Bursa merkezli özel güvenlik şirketiniz ARC GRUP tarafından ailenizle huzur içinde yaşayacağınız , çocuklarınızı özgürce oyun parklarına göndere bilmenizi sağlamak için Konut ve Site Güvenliği özel güvenlik hizmetlerimizi konusunda özel eğitilmiş personelimiz ile sunmaktayız…

 • FABRİKA GÜVENLİĞİ

  ARC GRUP stratejik önemi bulunan bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta, el detektörleri, kapı detektörleri, patlayıcı madde koklama detektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, özetle fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet verilmektedir..

 • OKUL GÜVENLİĞİ

  Bursa merkezli özel güvenlik şirketiniz ARC GRUP tarafından geleceğimizin teminatları olan çocuklarımızın eğitimlerini güven içinde sürdürebilmeleri için Okul ve Eğitim Kurumu özel güvenlik hizmetlerimizi konusunda özel eğitilmiş personelimiz ile sunmaktayız.

 • HASTANE GÜVENLİĞİ

  Hastane güvenliği sürdürülmesi en zor ve hassas olan güvenlik hizmetlerinden birisidir. Hastane içerisinde bulunan insanların psikolojik durumlarını en iyi şekilde anlayarak onlara hizmet sunmak gerekmektedir. ARC GRUP olarak halkımızın en zor anlarında onlara en iyi hizmeti vermek bizim gurur kaynağımızdır..

 • AVM GÜVENLİĞİ

  ARC GRUP tarafından özellikle insan giriş çıkış trafiğinin çok yoğun olduğu AVM için özel güvenlik hizmetlerimizi konusunda özel eğitilmiş personelimiz ile sunmaktayız..